+420 599 50 90 70
+420 739 457 971
info@oknaostrava.cz
2018 AKC_Hormnn.jpg 2018 AKC_ROTO.jpg 2018 AKC_Vperf.jpg 2018 AKC_Zaluzie.jpg 2018 AKC_SLEVY.jpg 2018 AKC_PERG.jpg 2018 AKC_SL76.jpg 2018 AKC_Spectral.jpg

SLEVY

Máme pro Vás připraveny velmi atraktivní slevy na nastupující stavební sezónu. Včetně všech novinek již v základu a bez příplatku. Neváhejte a využijte ji!


VEKA Softline 76MD

Nejnovější profil na trhu s plastovými okny je dostupný také pro naše zákazníky! Vynikající tepelné vlastnosti ve spojení s vysokou tuhostí profilu a třemi těsnícími rovinami, předurčují tento profil pro téměř každý rodinný dům. Samozřejmostí je u nás osazení kování ROTO NX a neviditelných svarů V-perfect bez příplatku.


Dveře HÖRMANN

Akční nabídka designových, oboustranně slícovaných dveří od předního německého výrobce Hörmann. Tradice silné značky a precizní německé zpracování je zárukou kvalitních vstupních dveří pro Váš rodinný dům.


MODERNÍ HLINÍKOVÉ PERGOLY

To nejlepší pro Vaši terasu! Moderní bioklimatické pergoly ze speciálních hliníkových slitin - maximálně efektní a funkční. Naklápěcí lamelová střech reguluje tok vzduchu v pergoly a zpříjemní Vám tak čas, strávený na terase. Možno doplnit bočními screenovými roletami, prosklením a LED osvětlením.

více informací ZDE.

ROTO NX

Nejnovější kování s maximálním důrazem na bezpečnost a funkčnost po celou dobu životnosti okna. ROTO NX je synonymem kvality, solidnosti a udávání směru mezi výrobci kování na celém světě. Pokud chcete to nejmodernější a nejlepší, zvolte ROTO NX!


VEKA SPECTRAL

Nové barvy ultramatného vzhledu pro dokonalý a moderní vzhled Vašeho domu. Pouze v oknech dveří koncernu VEKA AG. Vytvořeno předními designéry, vyrobeno jako nejodolnější dezén na plastových oknech VEKA.


NEVIDITELNÉ SVARY

Moderní technologie pro Vaše nová okna! Okna svařená s pomocí frézovaného zip svaru V-perfect jsou nejen dokonale provedena, ale mají také o téměř 30% vyšší pevnost rohových spojů. Dodáváme standardně ve všech neatypických oknech VEKA.


Samonosné venkovní celohliníkové žaluzie, včetně boxu.

Žaluzie, které se nekotví nad okno, ale do okenního rámu. Jejich součástí je také celohliníkový uzavřený box. Díky systému kotvení je možno nadpraží okna dodatečně zateplit.

více ZDE.


ADITUS - standardní výbava oken


Chtěli bychom tímto přispět k osvětě mezi zákazníky v segmentu plastových otvorových výplní.

V poslední době, především z důvodu velkého tlaku trhu na ceny oken a dveří, přikročilo mnoho výrobců k obměnám léta prověřených komponentů za jiné. Nestalo se tak z důvodu nových trendů nebo inovací, ale z důvodů čistě ekonomických.

Jednoduše řečeno levné místo dobrého. Samozřejmě je počítáno s tím, že laik je schopen vyznat se v několika málo parametrech pro srovnání kvality oken (počet komor, recyklované plasty,...) a ostatní komponenty a výbavu řešit nebude, prostě se mu řekne, že je to vše stejné...

Ale není.1.  třída profilu dle ČSN EN 12608 (tolerance +- 0,2 mm):
          - třída A=3 mm
          - třída B=2,5 mm
          - třída C<2,3 mm
Tloušťka stěn plastových profilů má zásadní vliv na pevnost svarů a tvarovou stálost oken. Neexistuje jiný důvod k "ochuzování" profilů, než větší zisk pro výrobce profilů. 
RIZIKO: Profily ve třídě B jsou ve valné většině z recyklovaného plastu, důsledkem bývá postupná deformace oken až do stadia, kdy okna netěsní a je nutno je vyměnit za nová, tentokráte již ve třídě A.
V námi dodávaných oknech VEKA jsou pouze profily třídy A (u vstupních dveří je síla vnější stěny dokonce cca 3,6 mm).

2.  izolační skla
- parametry izolačního skla ovlivňují tepelné ztráty až z 80% (záleží na ploše skla). Proto je parametr Ug pro tepelnou úsporu velmi důležitý. Standardem u "nízkoenergetických" oken je trojsklo s Ug=0,6 W/m2K.
RIZIKO: Vzhledem k nižší povrchové teplotě jsou méně kvalitní izolační skla více náchylná k rosení, viditelným důsledkem jsou zarosená okna v zimních měsících, mokré špalety, parapety a plíseň.
Námi dodávaná okna a dveře (ALPHALINE 90MD+, SOFTLINE 82MD, S9000 PASSIV) jsou vybaveny trojskly s Ug=0,5 W/m2K (složení 4-18-4-18-4), skla 0,5 jsou o 20% úspornější než běžně nabízená trojskla 0,6.

3.  těsnění
- těsnění má vliv na celkovou těsnost a zvukovou prostupnost oken v místě styku rámu a křídla. V moderních oknech by již měly být tři roviny těsnění (2x dorazové a 1x středové).
RIZIKO: Okna s třemi těsněními jsou výrazně "tišší", mají lepší komfort zavírání, a daleko lepší odolnost proti zatékání. U dvou těsnění stačí nečistota mezi křídlem a venkovním těsněním a zateče Vám do bytu. Pozor, někteří dodavatelé mají u stejného profilu variantu s 3-mi i 2-mi těsněními, chvilka nepozornosti a kupujete si "okno se dvěma".
Námi dodávaná "pasivní" okna a dveře (ALPHALINE 90MD+, SOFTLINE 82MD, S9000 PASSIV) jsou vždy vybavena třemi těsnícími rovinami pro dosažení co nejlepších parametrů.

4.  meziskelní rámeček - ovlivňuje tepelné vlastnosti izolačních skel. V současnosti s nejvíce používají plastový a nerezový, který je ale možno zaměnit za zastaralý hliníkový rámeček.
RIZIKO: Izolační skla s "studeným rámečkem" se v místě styku skla s rámečkem velmi zdařile rosí, již při náznaku zvýšené vlhkosti v bytě. Pozor, někteří dodavatelé vydávají "nerezový" za "hliníkový". Cenový rozdíl mezi nerezovým a plastovým rámečkem swisspacer je až 2% z ceny okna!
Všechny naše okna a dveře mají v izolačních sklech vždy plastový rámeček swisspacer (standardně šedý, bez příplatku si je možné zvolit černý nebo karamelový).

5.  celoobvodové kování - je "motorem" Vašeho okna, pro zachování funkčnosti je to naprosto zásadní parametr. Nosnost závěsů, co největší možnost regulace, nerezavějící povrchová úprava, jednoduché a rychlé seřízení - to jsou atributy pro kvalitní kování a jediná odpověď ROTO NT.
RIZIKO: Ve snaze co nejvíce ušetřit, změnila velká část výrobců oken kování za levnější modely, ale jejich jediný důvod byla úspora pro vlastní kapsu, bohužel. Kování ROTO je momentálně nejdražší systém kování na trhu, ale okna vybavená "Rotem" už dopředu říkají, že nebylo úmyslem vyrobit okno co nejlevněji, ale co nejlépe! Neriskujete, že budete co půl roku platit servis za seřízení (zdarma je většinou jen to první), že kování zreziví nebo že nebude prostor jej vůbec seřídit.
Všechny naše okna jsou vybavena celoobvodovým kováním ROTO NT, máme též varianty pro skryté závěsy (ROTO Designo) kování pro děti a školky (ROTO Tilt-first) a kování pro vozíčkáře (ROTO NT Komfort).

6.  kovové výztuhy - pro zákazníka "neobjevitelná" součást okna, je důležitá pro zpevnění, nosnost, tuhost a kvalitní montáž oken. Uzavřený profil výztuhy je o 25% pevnější než výztuha otevřená. Další důležitý parametr je síla oceli, některé profily mají standardně výztuhy tl.1,25 mm, VEKA má 1,5 mm.
RIZIKO: Pevnost a tuhost vyztužených profilů, do kterých jsou ukotveny závěsy, protiplechy, kování a madla je nepřímo úměrná nutnosti seřizování a údržby, především velkých prvků. Je s podivem, že především nejměkčí recyklované profily B mají ve velké míře zavedeny standardy tloušťky armování na 1,25 mm. To už je dvojité riziko!
Minimální tloušťka pro všechna naše okna a dveře je 1,5 mm, navíc všechny rámové výztuhy jsou z uzavřeného profilu tvaru O. Tyto informace jsou uvedeny na štítku profilu z vnitřní strany.

 Neriskujte, vsaďte na kvalitu a nebudete zklamáni.

 
Webová prezentace společnosti ADITUS - oknaostrava.cz
Nabízíme osobní přístup, krátké dodací lhůty, záruční i pozáruční servis a OPRAVDU kvalitní výrobky od nejlepších dodavatelů na trhu.
Máme mnohaleté zkušenosti se zakázkami v rozsahu od bytů a rodinných domů až po bytové domy, průmyslové podniky a výrobní haly. Dokážeme řešit i výměny oken v objektech chráněných památkovou péčí od památkových zón až po budovy typu zámků a kostelů.
Nabízíme nejmodernější typ samonosných celohliníkových venkovních žaluzií SOLARcomfort s lamelou ZET93 s mnoha způsoby ovládání, nyní i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Aktuální novinkou v naší nabídce je prodej a montáž moderních bioklimatických hliníkových pergol s naklápěcí lamelovou střechou. Naši nabídku najdete na www.alpergoly.cz nebo spolu s výstavkou zahradního nábytku v nově otevřeném showroomu na naší adrese.

Copyright © 2013 - 2019 Okna Ostrava. Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.