+420 599 50 90 70
+420 739 457 971
info@oknaostrava.cz
2018 AKC_ROTO.jpg 2018 AKC_SL76.jpg 2018 AKC_Zaluzie.jpg 2018 AKC_Spectral.jpg 2018 AKC_Vperf.jpg 2018 AKC_Hormnn.jpg 2018 AKC_PERG.jpg 2018 AKC_SLEVY.jpg

Kompletní sortiment dřevohliníkových oken

Dobrý den,

dovolujeme si Vám nabídnout to nejlepší, co je v sortimentu dřevěných oken v České republice k mání.

Dřevohliníková okna jsou dnes vrcholem ve vývoji oken. Špičkové tepelně izolační vlastnosti dřevěných eurooken ve spojení s ochranným hliníkovým pláštěm to jsou bezúdržbová okna s příjemným dotekem přírody.

Dřevohliníková okna TWW jsou vyráběna z třívrstvého lepeného hranolu. Hranoly jsou připraveny ve dvou provedeních:
• podélně napojované (cink) - na vnějších pohledových lamelách jsou viditelné spoje
• podélně nenapojované (fix) - vnější lamely jsou bez spojů

Rozdíl mezi fixním a napojovaným provedením dřevěného okna je výhradně estetického rázu bez vlivu na kvalitu a mechanické vlastnosti hranolu. U všech smrkových nenapojovaných lamel delších než 2 m se toleruje na ploše 1 spoj. U lamel delších než 2,5 m max 2 spoje Meranti je v prvotřídní kvalitě bez podélného napojení na ploše.


Kompletní nabídka - ZDE:

 
Webová prezentace společnosti ADITUS - oknaostrava.cz
Nabízíme osobní přístup, krátké dodací lhůty, záruční i pozáruční servis a OPRAVDU kvalitní výrobky od nejlepších dodavatelů na trhu.
Máme mnohaleté zkušenosti se zakázkami v rozsahu od bytů a rodinných domů až po bytové domy, průmyslové podniky a výrobní haly. Dokážeme řešit i výměny oken v objektech chráněných památkovou péčí od památkových zón až po budovy typu zámků a kostelů.
Nabízíme nejmodernější typ samonosných celohliníkových venkovních žaluzií SOLARcomfort s lamelou ZET93 s mnoha způsoby ovládání, nyní i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Aktuální novinkou v naší nabídce je prodej a montáž moderních bioklimatických hliníkových pergol s naklápěcí lamelovou střechou. Naši nabídku najdete na www.alpergoly.cz nebo spolu s výstavkou zahradního nábytku v nově otevřeném showroomu na naší adrese.

Copyright © 2013 - 2019 Okna Ostrava. Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.