+420 599 50 90 70
+420 739 457 971
info@oknaostrava.cz
2018 AKC_ROTO.jpg 2018 AKC_Hormnn.jpg 2018 AKC_Vperf.jpg 2018 AKC_PERG.jpg 2018 AKC_SLEVY.jpg 2018 AKC_Spectral.jpg 2018 AKC_Zaluzie.jpg 2018 AKC_SL76.jpg

Moderní bioklimatické hliníkové pergoly

Moderní pergoly pro moderní bydlení

Rozšířili jsme sortiment o moderní bioklimatické hliníkové pergoly s naklápěcí lamelovou střechou. Jedná se o špičkový výrobek, který zaujme každého, kdo o této formě zastřešení uvažuje.
Vynikající dílenské zpracování a množství patentovaných řešení doplňují v této kategorii velmi zajímavé ceny pro konečné zákazníky.

Přesvědčte se sami na stránkách www.alpergoly.cz nebo osobně v našem showroomu pergol a zahradního nábytku, na naší adrese v Ostravě-Martinově.

Jste srdečně zváni!

  
Webová prezentace společnosti ADITUS - oknaostrava.cz
Nabízíme osobní přístup, krátké dodací lhůty, záruční i pozáruční servis a OPRAVDU kvalitní výrobky od nejlepších dodavatelů na trhu.
Máme mnohaleté zkušenosti se zakázkami v rozsahu od bytů a rodinných domů až po bytové domy, průmyslové podniky a výrobní haly. Dokážeme řešit i výměny oken v objektech chráněných památkovou péčí od památkových zón až po budovy typu zámků a kostelů.
Nabízíme nejmodernější typ samonosných celohliníkových venkovních žaluzií SOLARcomfort s lamelou ZET93 s mnoha způsoby ovládání, nyní i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Aktuální novinkou v naší nabídce je prodej a montáž moderních bioklimatických hliníkových pergol s naklápěcí lamelovou střechou. Naši nabídku najdete na www.alpergoly.cz nebo spolu s výstavkou zahradního nábytku v nově otevřeném showroomu na naší adrese.

Copyright © 2013 - 2019 Okna Ostrava. Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.