+420 599 50 90 70
+420 739 457 971
info@oknaostrava.cz
2018 AKC_PERG.jpg 2018 AKC_Hormnn.jpg 2018 AKC_Zaluzie.jpg 2018 AKC_ROTO.jpg 2018 AKC_SLEVY.jpg 2018 AKC_SL76.jpg 2018 AKC_Spectral.jpg 2018 AKC_Vperf.jpg

Proč si myslíme, že jsme pro Vás ti praví ?

15 let zkušeností

Jsme zavedená společnost, která si své místo na stavebním trhu našla díky poctivě odvedené práci a individuálnímu přístupu ke každé zakázce a zákazníkovi. Zakázky realizujeme velmi rychle. Naše zákazníky i nás opravdu baví, když práce na zakázkách probíhají v domluvených termínech. Kvalitně provedená práce je pro nás samozřejmostí a naší vizitkou. Mnoho nových zakázek získáváme na doporučení od spokojených klientů – to se vyplatí nejen nám.

Jsme regionální firma

Máme na ostravsku své sídlo, ne pouze pobočku. Při rozhodnutí o výběru dodavatele je dobré si uvědomit, že pobočky společností jsou věc poměrně pomíjivá. Velké společnosti si vyhlédnou region, umístí zde svou pobočku a po nasycení místního trhu jdou zase o dům dále. Řešení reklamací nebo servisních prací na vzdálenost několika set kilometrů je boj s větrnými mlýny.

Pouze kvalitní výrobky

Nejsme akciová společnost - víte, s kým jednáte. Vše podstatné řešíte přímo s majitelem firmy – žádné schovávání za zprostředkovatelskou firmu nebo stavbyvedoucího, který neumí česky. Osobně nám záleží na naší dobré pověsti a nechceme se za svou práci stydět a proto se už od prvopočátku snažíme za rozumné ceny dodávat to nejlepší na trhu. Všechna naše řešení jsou léty prověřená a fungují. Za tím si stojíme.

Okenní kování ROTO NX

Toto kování je nejdražším systémem okenního kování na trhu, vyniká bezchybnou povrchovou úpravou, vysokým rozsahem seřízení, dlouhodobou funkčností, odolností proti poškození a kvalitou více než 75 let výroby „made in Germany“. Pokud je výrobek osazen tímto kováním, má zákazník jistotu, že výrobce dává přednost kvalitě výrobku, před ekonomickou výhodností pro vlastní kapsu. Bohužel spousta výrobců přešla k razantně levnějším kováním, nezřídka kdy s asijskou kvalitou pod německými názvy jakoby z doby NDR. Pokud budete chtít funkční a těsnící okna i po skončení záruční doby, je vhodné zvolit kování, které funguje.

Plastové profily VEKA

Jen jeden výrobce je světovou jedničkou ve výrobě plastových profilů pro okna a dveře. VEKA vyrábí své profily pouze ve třídě A a bez recyklátu. To že tato technologie funguje, potvrzují dlouhodobé ekonomické výsledky a neustálé nová řešení a inovace. Systém VEKA Softline 82MD nastavil, jak budou v nejbližší době vypadat moderní plastové systémy. Mnoho ostatních výrobců je s větším nebo menším úspěchem napodobuje, ale originál je jedinečný. Nenabízíme pouze jeden profil, chceme dát zákazníkovi výběr, který vyhoví jeho představám. Nejde nám o to, přesvědčit jej o našem názoru s jediným možným řešením, jde o to vyjít mu vstříc.

Dřevěná okna TWW

Výrobcem námi dodávaných oken je TWW Zašová, jeden z nejrenomovanějších výrobců v ČR. Jsme jediným certifikovaným zástupcem TWW na ostravsku. Všeobecně mají dřevěná okna mnoho předností a pozitiv, ale jedno velmi kritické místo – povrchovou úpravu. TWW na svou povrchovou úpravu lazurami GORI, dává mimořádnou záruku 7 let. Jedinou podmínkou záruky je osazení rámu okna min. 10 cm hluboko do ostění z exteriérové strany domu. O trvanlivosti, kvalitě a kráse dřevěných oken a dveří, rozhoduje právě povrchová úprava! Pokud se rozhodujete o výběru dřevěných oken, zvažte také tento aspekt.
 
Webová prezentace společnosti ADITUS - oknaostrava.cz
Nabízíme osobní přístup, krátké dodací lhůty, záruční i pozáruční servis a OPRAVDU kvalitní výrobky od nejlepších dodavatelů na trhu.
Máme mnohaleté zkušenosti se zakázkami v rozsahu od bytů a rodinných domů až po bytové domy, průmyslové podniky a výrobní haly. Dokážeme řešit i výměny oken v objektech chráněných památkovou péčí od památkových zón až po budovy typu zámků a kostelů.
Nabízíme nejmodernější typ samonosných celohliníkových venkovních žaluzií SOLARcomfort s lamelou ZET93 s mnoha způsoby ovládání, nyní i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Aktuální novinkou v naší nabídce je prodej a montáž moderních bioklimatických hliníkových pergol s naklápěcí lamelovou střechou. Naši nabídku najdete na www.alpergoly.cz nebo spolu s výstavkou zahradního nábytku v nově otevřeném showroomu na naší adrese.

Copyright © 2013 - 2019 Okna Ostrava. Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.