+420 599 50 90 70
+420 739 457 971
info@oknaostrava.cz
2018 AKC_Vperf.jpg 2018 AKC_PERG.jpg 2018 AKC_SL76.jpg 2018 AKC_SLEVY.jpg 2018 AKC_Spectral.jpg 2018 AKC_ROTO.jpg 2018 AKC_Zaluzie.jpg 2018 AKC_Hormnn.jpg

Automatizace domácnosti od SOMFY.

                    

Usnadněte si život!

Propojte do jedné aplikace žaluzie, rolety, markýzy, bránu či vrata od garáže a ovládejte svou digitální domácnost odkudkoli.
Řešení předního francouzského výrobce pohonných systémů Somfy je ideální řešení pro inteligentní domácnost. V nabídce máme dvě řady zabezpečení automatizace domácnosti. Systém Tahoma, který komplexně pečuje o Vaše pohodlí a bezpečnost, anebo jednodušší varianta Connexoon, který je úzce zaměřen na konkrétní výrobky. Pokud potřebujete najít řešení nebo jen hledáte cestu, s důvěrou se na nás obraťte.
 


Jaký systém automatizace zvolit?


O systému TaHoma

Základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti
TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.
Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.
Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

 

O systému Connexoon

Pro pohodlné ovládání domácnosti odkudkoli
Systém Connexoon jsme vyvinuli pro pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků vaší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon jako takový dostanete v elegantním designu, který nijak nenaruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací z nabídky Window, Access a Terrace.

Vybraná zařízení pak ovládáte odkudkoli v aplikaci, kterou jsme vyvinuli pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.
Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon.

 

Zajímá vás víc? Ptejte se...

 
 
Soubor ve formátu application/pdfCeník SOMFY 2018 - bez DPH
Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 5.601KB | Počet stažení: 2760x

Uložit soubor

Webová prezentace společnosti ADITUS - oknaostrava.cz
Nabízíme osobní přístup, krátké dodací lhůty, záruční i pozáruční servis a OPRAVDU kvalitní výrobky od nejlepších dodavatelů na trhu.
Máme mnohaleté zkušenosti se zakázkami v rozsahu od bytů a rodinných domů až po bytové domy, průmyslové podniky a výrobní haly. Dokážeme řešit i výměny oken v objektech chráněných památkovou péčí od památkových zón až po budovy typu zámků a kostelů.
Nabízíme nejmodernější typ samonosných celohliníkových venkovních žaluzií SOLARcomfort s lamelou ZET93 s mnoha způsoby ovládání, nyní i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Aktuální novinkou v naší nabídce je prodej a montáž moderních bioklimatických hliníkových pergol s naklápěcí lamelovou střechou. Naši nabídku najdete na www.alpergoly.cz nebo spolu s výstavkou zahradního nábytku v nově otevřeném showroomu na naší adrese.

Copyright © 2013 - 2019 Okna Ostrava. Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.